THF - SLIM STRAIGHT CO CHI - AEG
€40,00 €119,90
MATEN
| 42 | |
|---|---|
| tailleomtrek | 88cm |
| heupomtrek | 114cm |
| binnenbeenlengte | 67cm |
| Hoe meet je dit? | |
|---|---|
| borstomtrek | Wikkel een meetlint horizontaal onder de oksels en over het volste gedeelte van de borst. |
| tailleomtrek | Meet de omtrek van je taille ter hoogte van je natuurlijke taille, dus tussen het hoogste punt van je heupbot en je onderste rib. |
| heupomtrek | Leg het meetlint rond je heupen en meet over het volste gedeelte van je billen. |
| binnenbeenlengte | Meet de binnenkant van je been vanaf je kruis tot de grond wanneer je geen schoeisel draagt. |
EIGENSCHAPPEN
| merk | Tommy Hilfiger |
| materiaal |
65% Katoen 33% lyocell 2% Elasthan |
| pasvorm | recht |
| sluiting | rits + knop + haak |
| afwerking | 2 steekzakken 2 fantasiezakken achteraan brede lendeboord voor ceintuur |
| wasvoorschrift | wassen op 30 graden mag gestreken worden |
- Contacteer ons ✉
Vertel ons ook de naam van het product waarover je info wenst.




