FRO - 7500 WE TROUSERS
€40,00 €139,00
MATEN
| 34 | |
|---|---|
| borstomtrek | 72cm |
| tailleomtrek | 96cm |
| heupomtrek | 76cm |
| Hoe meet je dit? | |
|---|---|
| borstomtrek | Wikkel een meetlint horizontaal onder de oksels en over het volste gedeelte van de borst. |
| tailleomtrek | Meet de omtrek van je taille ter hoogte van je natuurlijke taille, dus tussen het hoogste punt van je heupbot en je onderste rib. |
| heupomtrek | Leg het meetlint rond je heupen en meet over het volste gedeelte van je billen. |
| binnenbeenlengte | Meet de binnenkant van je been vanaf je kruis tot de grond wanneer je geen schoeisel draagt. |
EIGENSCHAPPEN
| merk | Four Roses |
| materiaal |
100% katoen |
| pasvorm | los |
| sluiting | knop-ritssluiting |
| afwerking | jeansbroek met hoge taille |
| wasvoorschrift | wassen op 30°C mag gestreken worden |
- Contacteer ons ✉
Vertel ons ook de naam van het product waarover je info wenst.



