FRO - 5513 - 18-0328
€40,00 €129,00
MATEN
| 38 | |
|---|---|
| tailleomtrek | 78cm |
| heupomtrek | 104cm |
| binnenbeenlengte | 72cm |
| Hoe meet je dit? | |
|---|---|
| borstomtrek | Wikkel een meetlint horizontaal onder de oksels en over het volste gedeelte van de borst. |
| tailleomtrek | Meet de omtrek van je taille ter hoogte van je natuurlijke taille, dus tussen het hoogste punt van je heupbot en je onderste rib. |
| heupomtrek | Leg het meetlint rond je heupen en meet over het volste gedeelte van je billen. |
| binnenbeenlengte | Meet de binnenkant van je been vanaf je kruis tot de grond wanneer je geen schoeisel draagt. |
EIGENSCHAPPEN
| merk | Four Roses |
| materiaal |
98% katoen 2% elastane |
| sluiting | rits en knopen |
| model | 5 pocket |
| wasvoorschrift | wassen op 30 graden mag gestreken worden |
- Contacteer ons ✉
Vertel ons ook de naam van het product waarover je info wenst.




